Ke dni 4.4.2021/   62/21

Kroužek č. 336    
Pořadí Volačka Účast  Poznámka
  Roman SNP 240 moderátor
  Jenny Zábřeh 236 hlavní dispečer
       
1 Pavel Ostrava Střed 163F pom.moder.
2 Jarda Zábřeh 162 zástup.mod.
3 Josef Zábřeh 156 zástup.mod.
4 Orion Poruba 110  
5 Kohout Rychvald 110  
6 Honza Šumbark 100  
7 Filip Dolní Lutyně 82 zástup.mod.
8 Tomáš Frýdek 76 zástup.mod.
9 Tomáš Rychvald 79  
10 Dragon Slezská 69  
11 Regis Poruba 59 pom.moder.
12 Michal Bohumín 52  
13 Lumen Ostrava 59  
14 Peťa Výškovice 54  
15 Štoky Markvartovice 53  
16 Standa Zábřeh 53  
17 Šedy Vlk Ostravice 39  
18 Michal Zábřeh 38  
19 Pavel Dolní Lutyně 38  
20 Petr Horní Dobratice 31  
21 Čágo Bágo (Heřmanice) 30  
22 Pavel Klondaik 35  
23 Pavel Opava 26  
24 Milan Petřvald 24  
25 Milan Šumbark 23  
26 Jakub Dolní Lutyně 22  
27 Dominik Zábřeh 21  
28 Kamil Orlová 24  
29 Patrik Vodárna 21  
30 Pavel Prašivá Beskydy  21  
31 Vlastík Dolní Lutyně 23  
32 Ivo Paskov 20  
33 Mirek Mejdlo Mar.Hory 20  
34 Honza Petřvald 19  
35 Franta Hokej Baška 18 † 10.01.2021
36 Dežo Tichá 17  
37 Petr Garáž 16  
38 Delta 100 15  
39 Martin Poruba 15  
40 Radek Hrabůvka 15  
41 Apolo Místek 18  
42 Lukáš Frýdek 12  
43 Tadeáš Havířov 12  
44 Bedřich Palkovice 10  
45 Peťa Vratimov Zadky 10  
46 Mirek Pustkovec 13  
47 Ondra Místek 9  
48 Pavel Karviná 9  
49 Vladimír Stalingrad 9 †     11.10.2020
50 Martin Orlová 14  
51 Zbyněk Bravantice 8  
52 Jagis Darkov 7  
53 Jarda Start 7  
54 Michal Komárov/p.Těrlicko 7  
55 Emička Frýdek 6  
56 Jindra Karviná 6  
57 Oto Štěpánkovice 6  
58 Helmut Hať Vítkovice 5  
59 Honza Žukov 5  
60 Verča Zábřeh 5  
61 Anička Šumbark 4  
62 Jirka Místek 4  
63 Mirek 13 Fifejdy 4  
64 Olaf Nový Jičín 4  
65 Pavel Duha 4  
66 Hastrman Soběšovice (p.Staříč) 3  
67 Honza Lysůvky 3  
68 Lukáš Nebory 3  
69 Martin Střelnice Orlová 3  
70 Martin Závodí 3  
71 Olda Riviéra 3  
72 Olo Polska /Chalůpky 3  
73 Pepa Martinov 3  
74 Rybář Orlová 3  
75 Zbyněk Havířov u hřiště 3  
76 Alpinec Plzeň (p.Klimkovice) 6  
77 Dráteník Petřvald 2  
78 Evi Darkov (p.Čeladná) 2  
79 Filip Ostrava (Dubina) 2  
80 George Petřvald 2  
81 Jarda Zábřeh (u Koliby) 2  
82 Jenda O2 2  
83 Martin Koupaliště 2  
84 Pavel Slezská Frýdek 2  
85 Petr Laso 2  
86 Venca Ostrava 2  
87 Anděl Frýdek 1  
88 Béďa Orlová 1  
89 Expedice Signál 1  
90 Filip Poruba 1  
91 Franta Zábřeh 1  
92 Fredy Hať 1  
93 Gřegoř Polská /Rybník - Ratiboř 1  
94 Honza Soběšovice 1  
95 Jarda Jezevec Kyčery 1  
96 Jarek Místek 1  
97 Jitka Frýdek 1  
98 Kevina Praha (p.Praděd) 1  
99 Kristin  ratiboř  Polska 1  
100 Lada Slavia Havířov 1  
101 Láďa Slávie 1  
102 Leona FM 1  
103 Martin Alšák 1  
104 Martin Bohumín(p. Antošovická lávka) 1  
105 Martin Petřkovice 1  
106 Maxon Teplice 1  
107 Michal Uherčice (p. Čeladná) 1  
108 Pavel Benátky 1  
109 Pavel Bohumín 1  
110 Pavel Kopřivnice/p.FM 1  
111 Pavla Hokej 1  
112 Pegas Sviadnov 1  
113 Peťa Discovery 1  
114 Petr Lipník(p. Veselský kopec) 1  
115 Radim Havířov 1  
116 Roman Horní Dobratice 1  
117 Roman Praha (p.Praděd) 1  
118 Standa Hrabůvka 1  
119 Standa Nový Jičín 1  
120 Tomáš Rychvald 2(Hrabůvka) 1  
121 Tomex Olza PL 1  
122 Vašek Hotouň u Prahy 1  
123 Vláďa Ostrava  ??? 1  
124 Vlastík Hlučín 1  
125 Vlastik Šumbark 1  
126 Peťa Janovice 1  
127 Vojta Vratimov  1