Ke dni 4.5.2021/   80/21

Kroužek č. 355    
Pořadí Volačka Účast  Poznámka
  Roman SNP 260 moderátor
  Jenny Zábřeh 254 hlavní dispečer
       
1 Pavel Ostrava Střed 174 pom.moder.
2 Jarda Zábřeh 171 zástup.mod.
3 Josef Zábřeh 160 zástup.mod.
4 Kohout Rychvald 121  
5 Orion Poruba 121  
6 Honza Šumbark 114  
7 Tomáš Rychvald 85  
8 Filip Dolní Lutyně 82 zástup.mod.
9 Tomáš Frýdek 80 zástup.mod.
10 Lumen Ostrava 76  
11 Dragon Slezská 75  
12 Peťa Výškovice 64  
13 Standa Zábřeh 61  
14 Štoky Markvartovice 61  
15 Regis Poruba 60 pom.moder.
16 Michal Bohumín 55  
17 Pavel Dolní Lutyně 54  
18 Pavel Klondaik 50  
19 Michal Zábřeh 41  
20 Šedy Vlk Ostravice 40  
21 Apolo Místek 32  
22 Petr Horní Dobratice 31  
23 Čágo Bágo (Heřmanice) 30  
24 Pavel Opava 26  
25 Kamil Orlová 24  
26 Milan Petřvald 24  
27 Milan Šumbark 23  
28 Pavel Prašivá Beskydy  23  
29 Vlastík Dolní Lutyně 23  
30 Dominik Zábřeh 22  
31 Ivo Paskov 22  
32 Jakub Dolní Lutyně 22  
33 Mirek Mejdlo Mar.Hory 22  
34 Patrik Vodárna 21  
35 Delta 100 20  
36 Honza Petřvald 19  
37 Mirek Pustkovec 19  
38 Franta Hokej Baška 18 † 10.01.2021
39 Dežo Tichá 17  
40 Petr Garáž 16  
41 Martin Poruba 15  
42 Radek Hrabůvka 15  
43 Martin Orlová 14  
44 Lukáš Frýdek 12  
45 Tadeáš Havířov 12  
46 Bedřich Palkovice 10  
47 Peťa Vratimov Zadky 10  
48 Michal Komárov/p.Těrlicko 9  
49 Ondra Místek 9  
50 Pavel Karviná 9  
51 Vladimír Stalingrad 9 †     11.10.2020
52 Zbyněk Bravantice 8  
53 Jagis Darkov 7  
54 Jarda Start 7  
55 Alpinec Plzeň (p.Klimkovice) 6  
56 Emička Frýdek 6  
57 Honza Žukov 6  
58 Jindra Karviná 6  
59 Oto Štěpánkovice 6  
60 Helmut Hať Vítkovice 5  
61 Verča Zábřeh 5  
62 Anička Šumbark 4  
63 Jirka Místek 4  
64 Mirek 13 Fifejdy 4  
65 Olaf Nový Jičín 4  
66 Pavel Duha 4  
67 Hastrman Soběšovice (p.Staříč) 3  
68 Honza Lysůvky 3  
69 Lukáš Nebory 3  
70 Martin Střelnice Orlová 3  
71 Martin Závodí 3  
72 Olda Riviéra 3  
73 Olo Polska /Chalůpky 3  
74 Pavel Bohumín 3  
75 Pepa Martinov 3  
76 Rybář Orlová 3  
77 Zbyněk Havířov u hřiště 3  
78 Dráteník Petřvald 2  
79 Evi Darkov (p.Čeladná) 2  
80 Filip Ostrava (Dubina) 2  
81 George Petřvald 2  
82 Jarda Zábřeh (u Koliby) 2  
83 Jenda O2 2  
84 Martin Koupaliště 2  
85 Pavel Slezská Frýdek 2  
86 Petr Laso 2  
87 Venca Ostrava 2  
88 Anděl Frýdek 1  
89 Béďa Orlová 1  
90 Expedice Signál 1  
91 Filip Poruba 1  
92 Franta Zábřeh 1  
93 Fredy Hať 1  
94 Gřegoř Polská /Rybník - Ratiboř 1  
95 Honza Místek 1  
96 Honza Soběšovice 1  
97 Jano Pegas 1  
98 Jarda Jezevec Kyčery 1  
99 Jarek Místek 1  
100 Jitka Frýdek 1  
101 Kevina Praha (p.Praděd) 1  
102 Kristin  ratiboř  Polska 1  
103 Lada Slavia Havířov 1  
104 Láďa Slávie 1  
105 Leona FM 1  
106 Martin Alšák 1  
107 Martin Bohumín(p. Antošovická lávka) 1  
108 Martin Krnov 1  
109 Martin Petřkovice 1  
110 Maxon Teplice 1  
111 Michal Uherčice (p. Čeladná) 1  
112 Pavel Benátky 1  
113 Pavel Kopřivnice/p.FM 1  
114 Pavla Hokej 1  
115 Pegas Sviadnov 1  
116 Peťa Discovery 1  
117 Peťa Janovice 1  
118 Petr Lipník(p. Veselský kopec) 1  
119 Radim Havířov 1  
120 Roman Horní Dobratice 1  
121 Roman Praha (p.Praděd) 1  
122 Standa Hrabůvka 1  
123 Standa Nový Jičín 1  
124 Tomáš Rychvald 2(Hrabůvka) 1  
125 Tomex Olza PL 1  
126 Vašek Hotouň u Prahy 1  
127 Vláďa Ostrava  ??? 1  
128 Vlastík Hlučín 1  
129 Vlastik Šumbark 1  
130 Vojta Vratimov  1